KVALITNÉ BÝVANIE V NOVOSTAVBE MERCATINO – 3IZB.BYT S VÝMEROU 88 M2 ZA SKVELÚ CENU!

189 900,00 

Nie je na sklade

Kategórie:

Popis

Ponúkame na predaj 3 izbové byty s označením A v apartmánovom projekte MERCATINO na sídlisku Záhumenice, m.č.Rača, Rustaveliho ul.

Popis bytu: predsieň, kúpelňa, WC, kuchyňa, obývacia izba, 2xspálňa, pivnica, 2xbalkón, plocha celkom 88 m2

Orientácia: severozápad

Cena : 189 900 € s DPH
Garažové.statia 10 900,-Eur

O projekte:

V stabilizovanom území sídliska Záhumenice v mestskej časti Rača, Rustaveliho ul., vyrastá apartmánový bytový dom MERCATINO /taliansky výraz pre malý trh s ovocím a zeleninou, ktorý sa nachádza oproti domu/. Projekt realizuje spoločnosť Retkins s.r.o, ktorá v tomto území úspešne realizovala projekt Tower &Gate. Sedemposchodový objekt ponúka celkom 42 apartmánov /bytov/ a 4 obchodné priestory. V suteréne domu sa nachádzajú garážové státia a časť pivničných kobiek, na prízemí sú umiestnené ochodné priestory a pivničné kopky, 1-7.poschodie tvoria 1 až 3 izbové byty s výmerou od 45 do 97 m2. Každý byt má balkón alebo loggiu .Ku každému bytu prislúcha pivničná kobka.

V okolí domu v pešej dostupnosti sú všetky potrebné služby: školy, škôlky, obchody, trh, reštaurácie, električky, autobusy. Vyznávači športu ocenia nové fitness centrum a blízkosť lesa pre turistiku a cyklistiku.

Ceny bytov sa uvádzajú vrátane DPH v stave holobyt s možnosťou dokončenia na „kľúč“ .

Predpokladané ukončenie výstavby je naplánované na zimu 2018.

V prípade záujmu o bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať.

Patrik Ružička Tel:0903409761 ruzicka@enertexreality.sk